Guangdong prva nagrada!Prelomna tehnologija modela miške MingCeler je dosegla številne uspehe

novice (1)

Od 12. do 27. septembra 2022 je v okrožju Huangpu pod vodstvom Torch High Technology Industry Development Center Ministrstva za znanost in tehnologijo Ljudske republike uspešno potekal finale 11. kitajskega tekmovanja za inovacije in podjetništvo (regija Guangzhou). Kitajske in Oddelka za znanost in tehnologijo province Guangdong, gostil pa ga je urad za znanost in tehnologijo Guangzhou.Letošnje tekmovanje je privabilo skupno 3284 znanstvenih in tehnoloških podjetij v mestu Guangzhou.Po predkrogih in vajah je 450 sodelujočih podjetij izstopalo in uspešno napredovalo v polfinale in finale tekmovanja Guangzhou.Glede na platformo in priložnosti tekmovanja je organizacijski odbor odšel v Guangzhou Tianhe, Nansha, Huangpu, Panyu in druga okrožja, da bi izvedel finale šestih glavnih industrijskih zagonskih skupin ter polfinale in finale podjetij rastoče skupine.Na koncu se je 78 podjetij iz šestih panog v startup skupini pomerilo med seboj in končalo igro v finalu startup skupine.

MingCeler je osvojil prvo mesto v kategoriji biomedicinskih startupov po hudi konkurenci na kraju samem in kasnejšem skrbnem pregledu!

novice (1)

1. in 2. novembra 2022 sta se uspešno zaključila 11. kitajsko tekmovanje v inovacijah in podjetništvu (regija Guangdong) in 10. finale tekmovanja v znanosti in tehnoloških inovacijah in podjetništvu Pearl River Angel Cup, težko tehnološka podjetja, ki so izstopala v provinci panožno področno tekmovanje, zbrano v oblaku, da bi se pomerilo za prvo, drugo, tretje in zmagovalne nagrade v finalu.Letošnje tekmovanje je k sodelovanju privabilo 5574 znanstvenih in tehnoloških podjetij Guangdonga, kar je 20 % več kot lani.Po več krogih hude konkurence, kot so predkrogi, vaje in polfinale, se je v finale tekmovanja v kategoriji zagonskih podjetij uvrstilo skupno 60 tehnoloških podjetij.Končno, potem ko je osvojil prvo nagrado v kategoriji biomedicinskih zagonskih podjetij v Guangzhouju, je MingCeler znova osvojil prvo nagrado v Guangdongu s svojo prelomno tehnologijo modela miške!